about-3
Hakkımızda

AseA Bakır & Kablo Makineleri ve Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2002 yılında kurulmuştur. Kardeş firma olarak 2006 yılında doğan Yesa Kompozit Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi o tarihten günümüze kablo sektöründe imalat yapan siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Tel çekme, bükme ve makine parçalarının imalatı ile ürün gamını genişletmiştir. Buncher Büküm makinelerinde kullanılan Rotor Bow - Büküm çemberleri ile birlikte nikel kaplı tüpler ve bantların imalatının yanı sıra aşındırma saçları , karbür ve seramik tutucular , makaralar , aliminyum kafa tutucuları ürün yelpazemiz içerisinde yer almaktadır.
Yesa Kompozit, 29.07.2016 tarihinde tasfiye sürecine girmiş olup; faaliyetlerine 15.08.2016 tarihinden itibaren Antalya Serbest bölgesinde bulunan Avar Kompozit ürünleri sanayi ve ticaret aş. olarak yoluna devam edecektir. Firmamız hizmet verdiği sektörde, tecrübeli teknik personeli ile her geçen gün kendini geliştirip sektör lideri olmayı başarmıştır. Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız, satış öncesi ve sonrası tüm kablo sektörünün yanında olmaktadır.
Avar Kompozit, hammadde ve tedarik anlamında kendini kanıtlamış firmalarla çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, en yüksek kaliteyi en uygun fiyatla buluşturup müşterilerine sunabilme çabasındadır.

Marka Üretimi

30+

Mutlu Müşteri

7000+

Yıllık Deneyim

19+

Kalite Politikamız

Ürünlerimizin tercih edilmesindeki en büyük etkenler yüksek kalite, kısa sürede ulaşılabilirlik ve fiyat politikamızdır. 15 yıllık uzman personelimizle müşterilerimize teknik destek de sunuyor olmamız tercih edilmemize etkendir. Birinci sınıf Avrupa hammadde kullanıyor olmamız ve imalatlarımızı kendi makine parkında gerçekleştirmemiz olası bir soruna anında müdahale etmemizi sağlayarak, kalite standartlarımızı oldukça arttırmaktadır.
Firmamız 0 yerli bir firma olması sebebiyle kalite-fiyat dengesini en iyi şekilde yakalamaktadır. İlk kurulduğu günden beri kendi sektöründe fiyat belirleyen firma konumundadır. Yaptığımız imalat şekilleri, kullandığımız hammaddeler ve uzman teknik personelle en yüksek kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerimize ulaştırmaktayız.
Yurtiçi pazarında bugüne kadar devam ettirdiğimiz kalite ve fiyata dayalı tercih edilebilirliği korumak en büyük amacımız. Satış öncesi ve satış sonrası çizgimizle, insana ve doğaya saygılı kaliteli imalat anlayışımızla bu sene ve daha sonraki senelerde de kablo sektörünün en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Phenomenal Customer Service! I'm just starting out with the team helped me so much with integrating this into my website. Highly recommend.

FATIMA ASRAFY - COO, AMERIMAR ENTERPRISES, INC.

Exactly what I was looking for. Saved me a bit of time using this template to start my project.
İt' s pretty good.

Yusra Kay - COO, AMERIMAR ENTERPRISES, INC.

The best customer support I've ever received on Envato. The author is absolutely great and he's always so fast to answer. The template is amazing and very flexible. Thank you!!

Arnav Pike - COO, AMERIMAR ENTERPRISES, INC.

Product is of good quality and easy to use, We are also the author on Envato and our requirement is very high. I hired the team to do some custom work and they finished it on time.

Ana Barber - COO, AMERIMAR ENTERPRISES, INC.

Affordable and excellent quality work. If you need a high-quality front-end product, you should consider the Rainbow team, they are quite patient and work great.

Korban Burn - COO, AMERIMAR ENTERPRISES, INC.

Simply amazing support. Top Seller in terms of support. Thanks a lot. I will keep buying your products. amazing work bug free... thanks a lot

Danny Ferreira - COO, AMERIMAR ENTERPRISES, INC.

This is a great theme and I'd definitely recommend it. Very flexible and the code for the theme is very straightforward and easy to fix up to what you need if you understand what you're doing.

Mariam - COO, AMERIMAR ENTERPRISES, INC.

Excellent design template and easy to customize if you know React. Thank you for your quick response. Good value. That convinced me! Thanks!

Pike - COO, AMERIMAR ENTERPRISES, INC.